Terminarz: B-Klasa Grupa 2 Koszalin, 2018/2019 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
26 sierpnia 2018
Wicher Mierzym 6:1 Mustang Korzystno 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 3:1 Huragan Bierzwnica 12:00
Syrena-Grot Rymań 2:0 Gryf Dobrowo 12:00
Wicher Rąbino 3:0 Derby Karścino 12:00
Sokół Lulewice 3:6 Grot Gorawino 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 0:4 Jantar Siemyśl 12:00
2 września 2018
Derby Karścino 5:0 Mustang Korzystno 12:00
Jantar Siemyśl 0:6 Wicher Mierzym 12:00
Grot Gorawino 10:0 Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Gryf Dobrowo 3:2 Sokół Lulewice 12:00
Huragan Bierzwnica 3:0 walkower Syrena-Grot Rymań 12:00
Wicher Rąbino 4:4 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
9 września 2018
Płomień Pobłocie Wlk. 5:2 Derby Karścino 12:00
Wicher Rąbino 6:3 Syrena-Grot Rymań 12:00
Sokół Lulewice 5:3 Huragan Bierzwnica 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 0:2 Gryf Dobrowo 12:00
Wicher Mierzym 3:0 Grot Gorawino 12:00
Mustang Korzystno 1:4 Jantar Siemyśl 12:00
16 września 2018
Derby Karścino 0:3 Jantar Siemyśl 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 0:3 walkower Syrena-Grot Rymań 12:00
Grot Gorawino 1:2 Mustang Korzystno 12:00
Wicher Rąbino 1:1 Sokół Lulewice 12:00
Huragan Bierzwnica 4:0 Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Gryf Dobrowo 3:1 Wicher Mierzym 12:00
23 września 2018
Jantar Siemyśl 0:0 Grot Gorawino 12:00
Syrena-Grot Rymań 3:2 Derby Karścino 12:00
Wicher Mierzym 5:0 Huragan Bierzwnica 12:00
Sokół Lulewice 1:4 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Mustang Korzystno 2:0 Gryf Dobrowo 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 1:7 Wicher Rąbino 12:00
30 września 2018
Wicher Rąbino 0:4 Wicher Mierzym 12:00
Derby Karścino 1:2 Grot Gorawino 12:00
Syrena-Grot Rymań 1:2 Sokół Lulewice 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 3:0 walkower Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Huragan Bierzwnica 2:2 Mustang Korzystno 12:00
Gryf Dobrowo 3:1 Jantar Siemyśl 12:00
7 października 2018
Jantar Siemyśl 3:0 walkower Huragan Bierzwnica 12:00
Wicher Mierzym 5:2 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Grot Gorawino 2:2 Gryf Dobrowo 12:00
Mustang Korzystno 2:2 Wicher Rąbino 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 2:2 Syrena-Grot Rymań 12:00
Sokół Lulewice 8:2 Derby Karścino 12:00
14 października 2018
Derby Karścino 6:3 Gryf Dobrowo 12:00
Syrena-Grot Rymań 0:4 Wicher Mierzym 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 1:0 Mustang Korzystno 12:00
Sokół Lulewice 7:1 Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Huragan Bierzwnica 1:3 Grot Gorawino 12:00
Wicher Rąbino 1:1 Jantar Siemyśl 12:00
21 października 2018
Jantar Siemyśl 3:2 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Wicher Mierzym 8:1 Sokół Lulewice 12:00
Grot Gorawino 6:1 Wicher Rąbino 12:00
Mustang Korzystno 3:1 Syrena-Grot Rymań 12:00
Gryf Dobrowo 2:4 Huragan Bierzwnica 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 3:7 Derby Karścino 12:00
28 października 2018
Derby Karścino 1:3 Huragan Bierzwnica 12:00
Syrena-Grot Rymań 2:2 Jantar Siemyśl 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 0:9 Grot Gorawino 12:00
Sokół Lulewice 1:0 Mustang Korzystno 12:00
Wicher Rąbino 3:3 Gryf Dobrowo 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 2:9 Wicher Mierzym 12:00
4 listopada 2018
Jantar Siemyśl 0:5 Sokół Lulewice 12:00
Huragan Bierzwnica 1:1 Wicher Rąbino 12:00
Wicher Mierzym 3:1 Derby Karścino 12:00
Grot Gorawino 1:1 Syrena-Grot Rymań 12:00
Gryf Dobrowo 8:1 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Mustang Korzystno 6:0 Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
30 marca 2019
Derby Karścino 2:2 Wicher Rąbino 16:00
31 marca 2019
Gryf Dobrowo 2:3 Syrena-Grot Rymań 12:00
Grot Gorawino 2:2 Sokół Lulewice 12:00
Jantar Siemyśl 9:0 Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Mustang Korzystno 0:3 walkower Wicher Mierzym 12:00
Huragan Bierzwnica 3:4 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
7 kwietnia 2019
Mustang Korzystno 0:3 walkower Derby Karścino 12:00
Sokół Lulewice 2:3 Gryf Dobrowo 12:00
Syrena-Grot Rymań 2:0 Huragan Bierzwnica 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 6:1 Wicher Rąbino 12:00
Wicher Mierzym 5:4 Jantar Siemyśl 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 1:9 Grot Gorawino 12:00
13 kwietnia 2019
Grot Gorawino 0:0 Wicher Mierzym 16:00
14 kwietnia 2019
Syrena-Grot Rymań 2:3 Wicher Rąbino 12:00
Gryf Dobrowo 3:0 walkower Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Jantar Siemyśl 3:0 walkower Mustang Korzystno 12:00
Derby Karścino 0:1 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Huragan Bierzwnica 2:0 Sokół Lulewice 12:00
28 kwietnia 2019
Syrena-Grot Rymań 2:1 Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Sokół Lulewice 2:1 Wicher Rąbino 12:00
Jantar Siemyśl 5:2 Derby Karścino 12:00
Mustang Korzystno 0:3 Grot Gorawino 12:00
Wicher Mierzym 4:2 Gryf Dobrowo 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 1:6 Huragan Bierzwnica 12:00
5 maja 2019
Derby Karścino 2:7 Syrena-Grot Rymań 12:00
Grot Gorawino 1:0 Jantar Siemyśl 12:00
Gryf Dobrowo 3:0 walkower Mustang Korzystno 12:00
Płomień Pobłocie Wlk. 1:5 Sokół Lulewice 12:00
Huragan Bierzwnica 0:3 Wicher Mierzym 12:00
Wicher Rąbino 3:1 Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
12 maja 2019
Grot Gorawino 2:1 Derby Karścino 12:00
Jantar Siemyśl - Gryf Dobrowo 12:00
Mustang Korzystno - Huragan Bierzwnica 12:00
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 12:00
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo - Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
19 maja 2019
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym 12:00
Wicher Rąbino - Mustang Korzystno 12:00
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 12:00
Syrena-Grot Rymań - Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Derby Karścino - Sokół Lulewice 12:00
Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl 12:00
26 maja 2019
Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino 12:00
Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica 12:00
Gryf Dobrowo - Derby Karścino 12:00
Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice 12:00
2 czerwca 2019
Płomień Pobłocie Wlk. - Jantar Siemyśl 12:00
Derby Karścino - Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Mustang Korzystno - Syrena-Grot Rymań 12:00
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 12:00
Huragan Bierzwnica - Gryf Dobrowo 12:00
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 12:00
9 czerwca 2019
Mustang Korzystno - Sokół Lulewice 12:00
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 12:00
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk. 12:00
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 12:00
Wicher Mierzym - Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 12:00
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 12:00
16 czerwca 2019
Płomień Pobłocie Wlk. - Gryf Dobrowo 12:00
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 12:00
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 12:00
Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo - Mustang Korzystno 12:00
Derby Karścino - Wicher Mierzym 12:00
Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl 12:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:

Poprzedni mecz

17. kolejka B-Klasa Grupa 2 Koszalin
12.05.2019, 12:00
Stadion Gminny w Rymaniu, Gorawino
Grot Gorawino 2:1 Derby Karścino
Grot Gorawino Derby Karścino

Następny mecz

18. kolejka B-Klasa Grupa 2 Koszalin
19.05.2019, 12:00
Dobrowo
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino
Gryf Dobrowo Grot Gorawino
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Wicher Mierzym Wicher Mierzym 16 +53 43
2. Grot Gorawino Grot Gorawino 17 +39 35
3. Jantar Siemyśl Jantar Siemyśl 16 +14 27
4. Sokół Lulewice Sokół Lulewice 16 +9 26
5. Gryf Dobrowo Gryf Dobrowo 16 +9 26
6. Płomień Pobłocie Wlk. Płomień Pobłocie Wlk. 16 -9 25
7. Syrena-Grot Rymań Syrena-Grot Rymań 16 +1 24
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 15
Dzisiaj: 185 Wczoraj: 201
Ogółem: 190912
Zobacz więcej